ГОРЕЩО
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
Александър Йорданов: Кабинетът "Желязков" толкова добре управлява, че и в оставка "самолетът" си лети нормално - протестърите са много, но пилоти няма
ОТ ДНЕС Е ЗИМА! Затискат ни мъгли. Слънцето пробива плахо само в крайния югозапад, на изток превалява (КАРТИ)
ПРАХ ЗА ОЧИТЕ: Кой плати метежа? DJ Асена НЕ ПОЗНАВА ЗАКОНА или ЛЪЖЕ за финансирането на протеста
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
9 488 жители на Македония, Сърбия и Черна гора са включени в избирателните списъци в Кюстендил, показват данните на ЕСГРАОН.
От данните става ясно, че те са с двойно гражданство и имат регистрация и в община Кюстендил. Така право да участват в предстоящите парламентарни избори на 5 октомври имат общо 8 361 македонци и 1 127 сърби и черногорци, пише Дарик.
66 906 души е общият брой на избирателите в Кюстендилска община, включително и избирателите с двойно гражданство.
препоръчано
И ДНЕС Е ПРАЗНИК: Тези редки и много красиви имена трябва да почерпят
25797
преди 2 часа
СИНЯ ЛЕГЕНДА: Скандалът на скандалите е толерирането на детската порнография
81868
преди 4 часа
САМО В ПИК И "РЕТРО": Екранният Гунди помага на хора в беда (СНИМКИ)
25067
преди 10 часа


