BG EN

9-годишно дете пострада при верижна катастрофа край Созопол

Инциденти

9-годишно дете пострада при верижна катастрофа край Созопол

7035
на 14.07.2022
9-годишно дете пострада при верижна катастрофа край Созопол
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

9-годишно дете пострада при верижна катастрофа край Созопол, съобщиха от полицията.

препоръчано

На 13 юли, на пътен възел "Крайморие" в посока пътя Созопол-Бургас автомобил, управляван от 35-годишен водач блъска спрялата пред него кола, управляван от 45-годишен мъж.

Той пък удря друг автомобил, управлявана от 34-годишна жена. От пътния инцидента е пострадало 9-годишно момче, което с контузия на шията и е прегледано в УМБАЛ-Бургас.

Детето е  освободено за домашно лечение, без опасност за живота.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 52
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК