ГОРЕЩО
ТОП ИКОНОМИСТ! Бюджетирането на Гълъб Донев трябва да разкрие загадките за инфлацията, заплатите и дефицита
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Васил Грудев осветли истината за земеделието у нас: Имаме страхотна реколта, но не виждам пламък и амбиция (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Топ експертът Михаил Кръстев посочи плюсовете и минусите на бюджета: Не трябва да бъде отписван. Не виждаме достатъчно смели действия за поправяне на щетите, нанесени през последните 5 години (ВИДЕО)
ГЪРМИ ГОЛЯМА АФЕРА: Демерджиев имал действащ договор с американски лобист до преди дни
Можете ли да го познаете?! Депутат си пусна СНИМКА от плажа с плочки на корема и мускули на културист
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Деветдесетгодишната Асие Алийска е една от първите избирателки в секцията в смолянското село Белев дол. Още рано сутринта възрастната жена отишла сама до секцията в селото, придвижвайки се с бастун, за да упражни правото си на глас, разказват местните жители.
препоръчано
Баба Асие дори е изразила желание да гласува с машина, но заради липсата на такава в секцията в селото е глласувала с хартиена бюлетина.


