91 ДНИ ПО-КЪСНО: Барса е лидер в Ла Лига след хикс на Реал (М), Осасуна се превърна в проклятие за Бензема

3998
на 03.10.2022

В мач от едва 7-ия кръг на Ла Лига Реал (М) и Осасуна завършиха 1:1.

В 42-рата минута Винисиус центрира в наказателното поле и я вкара за 1:0. Пет минути след подновяването на играта през втората част Кике Гарсия с глава и с гръб към противниковата врата оформи крайния резултат. След ВАР Реал получи правото да изпълни дузпа. Карим Бензема се озова сам срещу вратаря, а Давид Гарсия го избута и бе изгонен с директен червен картон. Нападателят застана зад топката, но стреля в напречната греда. Французинът пропуска трета дузпа срещу Осасуна само за една календарна година.

Реал (М) вече е втори в класирането с равен актив от 19 точки с лидера Барселона. Осасуна е на 6-о място. След 91 дни каталунците отново са на върха в Ла Лига.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)