ГОРЕЩО
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
Журналист с призив към ГЕРБ, ПП, ДБ и "Синя България": Последвайте позицията на ДПС за Комисията за досиетата! Времето е разделно
ГЪРМИ ГОЛЯМ СКАНДАЛ! Заместник на Терзиев прави нагласена обществена поръчка - купуваме на безбожни цени убити от каране автобуси от Виена
Бащата на Трифонова от „Хелс Китчън“ в ПИК и "Ретро": Дъщеря ми и Събков да си сърбат попарата!
ВНИМАНИЕ! Задават се много големи жеги, живакът гони 40 градуса. Ето какво трябва да знаят планинари и плажуващи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жена на 93 г. подпали по невнимание 2 съседски стопански постройки в плевенското село Байкал. В пожара загинали 3 кокошки, изгорели са 80 квадрата покрив, циркуляр и фуражомелка, пише "24 часа".
препоръчано
Баба Руска запалила огън да гори боклуци на двора около 9,30 ч вчера. Пламъците обаче се прехвърлили в имота на 57-годишния комшия. Щетите от пораженията още не са изчислени, съобщи плевенската полиция вчера.
Академията за родители се завръща в Русе
7082
преди 4 часа
Огнеборци спасиxа кученца, заклещени в 6-метров кладенец
7948
преди 9 часа
ВАЖНО! Затварят част от улица в Бургас за три дни заради ремонт
6640
преди 10 часа
Пожарникари извадиха змия от автомобил в центъра на Кюстендил
13275
преди 10 часа


