BG EN

98 чужденци работят във врачански предприятия

Региони

98 чужденци работят във врачански предприятия

3907
на 17.02.2016
98 чужденци работят във врачански предприятия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Общо 98 чужденци, работещи във врачански предприятия са установили инспекторите от Дирекция „Инспекция по труда“ - Враца при извършени проверки през януари. Това каза пред журанилсти директорът на трудовата инспекция в областния град Румен Младенов, предаде агенция „Фокус“.

„Всички установени чужди граждани се трудят, съгласно изискванията на българското законодателство, и не са констатирани нарушения в тази област“, заяви Младенов.

Той посочи, че през изминалия месец са проверени 117 предприятия в областта във всички отрасли на икономиката, като 13 от фирмите са проверени за първи път. 

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК