ГОРЕЩО
В ТЪРСЕНЕ НА СЛУЖЕБЕН ПРЕМИЕР: Йотова с последен кръг консултации на "Дондуков“ 2
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
МИСТЕРИЯ БЕЗ АНАЛОГ: Калушев ПОЛУЧАВАЛ СТОТИЦИ ХИЛЯДИ от родители на деца, които обучавал
Ще носи ли Борислав Сандов отговорност за договора, легитимирал паравоенната структура край Петрохан?
Вижте ПЪРВАТА РЕАКЦИЯ на бащата на 15-годишния Александър Макулев, открит мъртъв в кемпера на Калушев (СНИМКА)
Крими
Aдвокатът на моряците от "Св. Николай": Очакваме испанският съд да обяви мотивите за присъдата
6590
на 03.08.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Испанският съд разпореди затвор за моряците от кораб „Св. Николай“. Присъдите на повечето моряци са от 6 до 10 години лишаване от свобода, като един от тях е с по-леко наказание, съобщи адвокатът на българските моряци Владимир Владимиров пред БНР.
Днес около 16.00 часа предстои конферентна връзка между българските адвокати и испанските защитници на осъдените моряци, по време на която предстои да бъдат изяснени подробности около присъдите и мотивите за тях.
препоръчано
свързани новини
Продадоха втория кораб на собственика на "Свети Николай"
20181
на 06.11.2013


