ГОРЕЩО
КРИЗА В РАЗВИТИЕ: Това ли е единственият кандидат на ППДБ за президентските избори след масовия отлив на желаещи за трона на Радев
АНАТОМИЯ НА ЕДИН ОРГАНИЗИРАН ПРЕВРАТ: Радев, Бобоков, Маджо, Божков, Фараона и генерал Решетников са новото ОФ, което иска да вземе властта
СИГНАЛ ДО ПИК! Семейството на скандалния кмет Гавалюгов строи жилищни кооперации на имот, продаден от общината (СНИМКИ)
ИНАЧЕ СА ГОЛЕМИ БАБАИТИ: Тошко извади НАЙ-КОШМАРНИЯ СПОМЕН на Асен Василев за Пеевски (СНИМКА)
САМО В ПИК И "РЕТРО": Юлиан Вергов хвърчи на скутер, завит с одеяло - страх го е да не настине (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Маскирани са ограбили 35-годишна жена в Хасково, съобщиха от полицията. Сигнала жертвата подала снощи.
Тя разказала, че е била нападната от двама маскирани, след като паркирала колата пред дома си на улица "Лозенец".
Единият от мъжете я ударил в лицето и издърпал дамската й чанта, а другият взел торбата й с хранителни продукти, пише dnes.bg.
Жената съобщила пред полицаите, че в чантата й имало 250 лева, 30-грамов златен синджир, мобилен телефон и лични документи.
препоръчано
Кучета от Общинския приют в Русе гостуваха на библиотеката
8175
преди 9 часа
Синята зона в Кюстендил ще е 51 евроцента за час от 1 януари
7174
преди 13 часа


