BG EN

Amazon дарява 1 млн. за встъпването в длъжност на Доналд Тръмп

Америка

Amazon дарява 1 млн. за встъпването в длъжност на Доналд Тръмп

14068
на 13.12.2024
Amazon дарява 1 млн. за встъпването в длъжност на Доналд Тръмп
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

И компанията Amazon ще дари 1 млн. долара на фонда за встъпването в длъжност на Доналд Тръмп през януари. Говорител на компанията, чийто основател е Джеф Безос, обяви, че гигантът в електронната търговия ще излъчи и встъпването в длъжност на новия американски президент в своята платформа Amazon Prime. Тръмп заяви, че Безос ще го посети лично следващата седмица.

препоръчано

По-рано и Meta, компанията майка на Facebook и Instagram, обяви, че е дарила 1 млн. долара за встъпването в длъжност на републиканеца. Това става в момент, в който големите технологични компании се опитват да подобрят отношенията си с бъдещия президент.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК