BG EN

Blackberry напуска руския пазар

Технологии

Blackberry напуска руския пазар

16568
на 27.02.2015
Blackberry напуска руския пазар
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Канадската Blackberry напуска руския пазар на смартфони. Партньорите на компанията - ОАО „Мобильные Телесистемы" (МТС) и ОАО „Вымпелком" (Билайн) - спират продажбите на  смартфони с мярката Blackberry на корпоративни клиенти. За това съобщава „Интерфакс".

препоръчано

«Вымпелком» прекратява да включва нови клиенти към услугите на Blackberry заради плановете на компанията да закрие бизнеса си в Русия, съобщи прессекретарят на  „Вымпелком" Анна Айбашева.

МТС не продава Blackberry на корпоративни клиенти, но продължава да обслужва съществуващи клиенти.

Канадската компания напуска руския пазар заради срива на рублата и непредвидимата икономическа ситуация заради западните санкции срещу Кремъл.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ново
Днес: 122
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК