BG EN

Blic (Сърбия): Няма да има размяна на постовете между Николич и Вучич - сценарият „Путин-Медведев“ не е опция в Сърбия

Европа

Blic (Сърбия): Няма да има размяна на постовете между Николич и Вучич - сценарият „Путин-Медведев“ не е опция в Сърбия

10418
на 20.02.2017
Blic (Сърбия): Няма да има размяна на постовете между Николич и Вучич - сценарият „Путин-Медведев“ не е опция в Сърбия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Няма да има размяна на постовете между държавния глава Томислав Николич и премиера Александър Вучич, съобщава сръбското издание Blic, като се позовава на източник от управляващите кръгове.
„Напълно невъзможно е Николич да бъде нов министър-председател, след като напусне президентския пост. Сценарият „Путин-Медведев“ в Сърбия не е опции“, подчерта източникът на изданието. 

препоръчано

По-рано днес след разговор с премиера Николич обяви публично, че се оттегля от надпреварата за президентския пост, припомнят от редакцията.

 

 

 

Фокус

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 97
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК