BG EN

COVID-19 взе жертва в Смолянско, служител от социално заведение сред новозаразените

Здраве

COVID-19 взе жертва в Смолянско, служител от социално заведение сред новозаразените

6154
на 14.10.2020
COVID-19 взе жертва в Смолянско, служител от социално заведение сред новозаразените
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шест са новите регистрирани случая на коронавирус в област Смолян. Това съобщиха от РЗИ.

препоръчано

С положителни тестове са три жени и трима мъже на възраст от 39 до 85 г. Те са от общините: Девин - двама, Смолян, Златоград, Неделино и Чепеларе - по един.

 Трима души са хоспитализирани в болници в Смолян, Златоград и Пловдив. Сред тях е служител от социално заведение в община Неделино.

Предстои да бъдат взети проби за PCR тестове на служители и потребители. Останалите новозаразени са на домашно лечение със симптоми на респираторна инфекция.

Един от тях работи в администрацията на училище от община Смолян, което не налага промяна в учебния процес.

Мъж на 82 г. от община Девин, с коронавирус и придружаващи заболявания, е починал в смолянската болница.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 98
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК