ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Изловиха бившия министър Росен Христов в супер компания (СНИМКИ)
ПРИКЛЮЧИ БЕЗСЛАВНО! Партията на обвиняемия хазартен бос Васил Божков-Черепа се саморазпусна
САПУНКА ПРЕД ЦЕЦКА: Оклюмал и уморен Денков се напъна да замаже финансовия позор на Асен Василев. Ето защо Академикът се ядоса на ген. Атанасов
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ИЗВЪНРЕДНО от прокуратурата: Ето какво се случва с разследванията за строежа на магистрала "Хемус"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Единственият българин в тенис елита Григор Димитров се е заразил повторно с коронавирус и това е причината да откаже участие на предстоящия следващата седмица турнир в Далас.
препоръчано
Организаторите сами обявиха в социалните мрежи, че Гришо е влязъл в протоколите на Covid-19, което му се случва за втори път след лятото на 2020 г. и злополучното участие на Adria Tour - надпреварата на Новак Джокович.
Следващият сигурен турнир на Димитров е Акапулко между 21 и 26 февруари, но той може да компенсира отсъствието си от Далас със заявка за турнира в Делрей Бийч, стига състоянието му да го позволява.
свързани новини
Григор Димитров се оттегли от турнира в Далас
11707
на 04.02.2022
Турнирът от сериите АТР 250 започва на 14-и този месец.
Григор Димитров с двусетова победа в Испания
7513
преди 7 часа
Предизвикателство от Австралия за Григор Димитров в Майорка
4863
преди 10 часа
Григор Димитров с прогрес в ранглистата преди "Уимбълдън"
10639
на 22.06.2026
Гришо срещу австралиец в Майорка
8220
на 22.06.2026


