BG EN

COVID-19 пропълзя в център за хора с психични разтройства в Русе

ГОРЕЩО
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Тома Николов: Валякът "Петрохан" премаза Терзиев и ППДБ. Теодора Георгиева има разстройство на мисловната дейност - върза фльонга на фльонгите (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПИК TV! Станислав Анастасов ХВАНА НАТЯСНО служебен министър: Вие сте новият Цицелков. Колко пъти сте се срещали с Божидар Божанов, Ивайло Мирчев, Асен Василев, Васил Терзиев (ВИДЕО) ПИК TV! Адвокат Станислав Станев: Обидно ми е, че Теодора Георгиева очаква да повярваме на глупостите й (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
Здраве

COVID-19 пропълзя в център за хора с психични разтройства в Русе

6616
на 23.10.2020
COVID-19 пропълзя в център за хора с психични разтройства в Русе
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Случаи на коронавирус са установени в Центъра за настаняване от семеен тип на лица с психични разстройства „Райна Гатева“ в Русе, съобщиха от Областния оперативен щаб, цитирани от Монитор.

препоръчано

Диагностицираните са трима души – 75-годишен обитател на центъра и две жени от персонала – на 44 и на 77 години. Мъжът не е хоспитализиран и е изолиран в отделна стая в социалното заведение. Направени са тестове на останалите от персонала и те са отрицателни.

В Центъра за настаняване от семеен тип на деца и младежи с увреждания „Розовата къща“ в Русе случаите на коронавирус на пет – трима потребители на услугата и две лица от персонала.

Вчера в Университетската болница „Медика“ е издъхнал 78-годишен мъж с COVID-19, с което общият брой на починалите с коронавирусна инфекция в Русенско става 28. Новите случаи на диагностицирани със заразата през последното денонощие са 47 и те са от 10 населени места в областта.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият защитник на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко морални и кухи хора сте (ВИДЕО) МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК