ГОРЕЩО
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
Паун Цонев в ПИК и "Ретро": Българското здравеопазване – болните носят щастие! Директорите на болници с космически заплати да кажат „мерси“ на Иван Костов
МЪЛНИЯ! Осъдиха окончателно Асен Василев след 4-годишна битка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Учител от Дупница е с положителна проба за коронавирус, а класът е под карантина. Това съобщиха от Регионалното управление на образованието в Кюстендил.
препоръчано
Става въпрос за преподавател в началния етап на образование - четвърти клас.
От Регионалната здравна инспекция в Кюстендил са уведомили родителите на учениците, които ще останат под карантина. В учебното заведение - ОУ "Св. Климент Охридски" се извършват всички дейности, направени по предписание от здравната инспекция, казаха още от инспектората. Уточняват се и контактните на заразения учител.
свързани новини
Шести учител във Варна с COVID-19, 217 ученици са под карантина
25475
на 24.09.2020
НЯМА КРАЙ: Още един учител в Благоевград е с коронавирус
11986
на 23.09.2020
Ваксината срещу варицела - безплатна и задължителна от юли
4467
преди 1 часа
Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
5302
преди 2 часа
Професор от болница "Александровска" обяви гладна стачка
33177
преди 12 часа


