BG EN

COVID-19 свали Тони Стораро от сцената

ГАЛЕРИЯ ШОУ

COVID-19 свали Тони Стораро от сцената

14555
на 27.08.2021
COVID-19 свали Тони Стораро от сцената
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нарастващият брой болни от коронавирус е причина общината в Димитровград да редуцира програмата за празника на града 2 септември.

препоръчано

Отменят се два от предвидените концерта на голямата сцена на площад "България" - обявената за 30 август сценична изява на Тони Стораро и концерт на ансамбъл "Родопа", който бе планиран за 1 септември.

В афиша остава празничният концерт навръх 74-годишнината на града с участието на легендарните D2 и Стенли.

Концертът на местните таланти от танцовия център "Галаксико" с участието на примабалерината и солиста на Софийската опера и балет Марта Петкова и Никола Хаджитанев ще бъде на 1 септември.

Така на сцената на пл. "България" ще има не четири, а два концерта - на 1 и 2 септември. Освен промените в програмата със съкращаването на концерти, тази година няма да се състои и традиционният коктейл за празника на града.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО) Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 77
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК