BG EN

COVID-19 уби певеца от пловдивската църква „Св. Николай“ само на 27 години

Региони

COVID-19 уби певеца от пловдивската църква „Св. Николай“ само на 27 години

18728
на 18.04.2021
COVID-19 уби певеца от пловдивската църква „Св. Николай“ само на 27 години
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

COVID-19 уби певеца Николай Матрачийски от пловдивската църква „Св. Николай Чудотворец“ в квартал Смирненски. Той беше само на 27 години.

препоръчано

Лекували са го в болницата „Св. Пантелеймон“ в Кючук Париж, където е издъхнал на 16 април след тежка борба, съобщи doxologiainfonews.com.

Късно вечерта на 15 април той е бил отново интубиран, след като лекарствата не са могли да му подействат и на следващата сутрин е издъхнал.

На 30 април иподякон Николай щеше да навърши 28 години. Той е завършил Музикалната консерватория в Пловдив.

Погребението ще бъде днес от 13 часа в село Костенец.

Вярващите, които го познаваха, са потресени от загубата му. Всички го помнят като много отзивчив, внимателен и възпитан човек.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО) Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК