ГОРЕЩО
НОВО 20: Васко Тайсъна и Траян от мелето на "Челопешко шосе" не били на високо ниво в бандата на "Калашниците" - занимавали се с лихварство
Топ икономист предупреди за голям проблем с бюджета: Дългът расте с астрономически темпове...
НАДЦЕНКИ ОТ 130%: Вицепремиер КАЗА КАК властта ще се бори с високите цени
КУЛТОВ СЦЕНАРИЙ какво щяха да направят Кокорчо, Христо Иванов, Боби Ваклинов, "Бърд" и компания, ако български политик беше дръзнал да изрече ТЕЗИ ДУМИ на Петер Мадяр
ДБ СКАНДАЛНО опитва да прокара ЛГБТ пропаганда в училищата, маскира я като "езикова грамотност"
ЧАС ПИК
"Daily Telegraph": Британски проект срещу международната престъпност среща съпротива в ЕС
5317
на 23.09.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Предложена от Великобритания схема за по-широко споделяне на информация относно криминално проявени лица, пресичащи границите, среща повсеместна съпротива в ЕС , пише Daily Telegraph.
Международен проект представен в Лондон от министъра на вътрешните работи на Великобритания Тереза Мей, според официална информация, среща „забележителни пречки”.
препоръчано
Според вътрешен документ на европейската администрация става ясно, че някои страни не смятат престъпниците, които преминават държавните граници за „сериозен проблем”.
Проектът , предложен от британския вътрешен министър е двугодишен и е насочен срещу извършителите на сексуални престъпления и престъпления, свързани с насилие.
Агенция "Фокус"
Радев: "Кошница с грижа" е стратегическо партньорство между кабинета и веригите
5465
преди 46 минути


