BG EN

Eвропа се стреми да премахане COVID-ограниченията до средата на март

ЕС

Eвропа се стреми да премахане COVID-ограниченията до средата на март

5791
на 17.02.2022
Eвропа се стреми да премахане COVID-ограниченията до средата на март
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Всички държави на заседанието на Съвета на здравните министри на ЕС заявиха, че се стремят да премахнат оставащите ограничения заради коронавируса до средата на март, в зависимост от натиска, пред който са изправени здравните системи на отделните страни, каза министърът на здравеопазването на Гърция Танос Плеврис, цитиран от електронното издание на гръцкия вестник Kathimerini.

препоръчано

Министърът, който преди четири дни обяви, че е бил заразен с Covid-19, обаче предупреди по телевизия Skai, че „не идва краят на пандемията“ и не трябва да има самодоволство от страна на обществото, защото възраждане на пандемията е възможно през есента.

По отношение на решението за премахване на ограниченията в Гърция, той каза, че процентът на ваксинация сред общото население е над 81 процента.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК