ГОРЕЩО
Бившата жена на Емил Дечев с тежък въпрос: Политик или магистрат е?
САМО В ПИК! Георги Марков: Силна България в силна Европа е мисия невъзможна! Прав е Иво Христов - партизаните на Сорос от ПП и ДБ са с изтекла необходимост
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Ивайло Мирчев не е звънял на Демерджиев, след като бил нашамарен от агресивен шофьор
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият земеделски министър Мирослав Найденов: Властта се опитва да успокои пазара, а не да се намесва. Липсата на българско производство води до дефицити (ВИДЕО)
Шефът на КТ "Подкрепа" предупреди какво може да се случи, ако кабинетът "Радев" натисне цените и даде рецепта как да се решат проблемите в сектора
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Елица Костова отпадна във втория кръг на тенис турнира на червени кортове в Маракеш, Мароко. 25-годишната българка загуби от Лаура Зигмунд от Германия в два сета – 4:6, 5:7.
Срещата продължи час и 29 минути.
Поражението за Костова е второ от германката от два двубоя между двете при професионалистките.
препоръчано
Елица Костова на четвъртфинал в САЩ
4270
на 15.02.2013


