Очаква и други министри на ГЕРБ да признаят, че са били подслушвани
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Още скандални разкрития предстоят до изборите", прогнозира за агенция ПИК бившият вътрешен министър Емануил Йорданов по повод изявленията на Мирослав Найденов.
"Всички бивши министри има какво да казват. Да не забравяме как навеждаха глави послушно и с половин уста се съгласяваха, когато Бойко Борисов им казваше, че може да ги подслушва", уточни Йорданов.
Скандалът е ужасяващ, според Емануил Йорданов, не само заради подслушванията, но и заради насаждания страх сред всички хора в България. "Държавата е застрашена. Тя се руши от 2009 г. Всеки скандал показва несъстоятелността на управлението на ГЕРБ. А те не знаят какво да правят, ако, не дай Боже, вземат отново управлението", категоричен е Йорданов.
Подслушването можело да бъде толкова мащабно, защото ни ръководели "хора с изключителна правна неграмотност". Цветанов и Борисов, след като се разделят с властта, трябвало да понесат и правна отговорност, освен политическа. Имало всички основания за това.


