ГОРЕЩО
Шефът на инцийците от касапницата в София ПРОГОВОРИ: Дошли са от 5 хиляди километра, за да изкарват прехраната си - те са мое семейство
Дара с ИСКРЕНИ ПРИЗНАНИЯ: Работих с терапевт преди Евровизия - искам да имам деца и да съм здрава
Пийт Хегсет предупреди, че Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии - замеси и България
ПОСЛЕДНИ ПОДРОБНОСТИ за състоянието на българския полицай, прострелян в САЩ
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
IN MEMORIAM! Почина един от символите на родната спешна помощ д-р Красимир Йорданов
105580
на 05.11.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Почина спешният медик д-р Красимир Йорданов, един от символите на родната спешна помощ, съобщава Дарик. Той е главен герой в документалния филм „Последната линейка на София” по режисура на Илиян Метев.
препоръчано
Лентата спечели награда за най-добър документален филм с продължителност над 30 минути на престижния кинофестивал в Карлови Вари.
През май 2012 година лентата спечели и награда за откритие в рамките на Седмица на критиката в Кан.
Година по-късно д-р Красимир Йорданов стана жертва на агресия от страна на мъже в нетрезво състояние, след като се отзова на повикване за момиче, изпаднало в безсъзнание.
свързани новини
Тъжна вест! Почина журналистът Георги Райчевски
21685
на 31.10.2017
ТРАГЕДИЯ! Почина шефката в ПИБ Мая Ойфалош
129664
на 26.10.2017
Уникално небесно зрелище предстои на 9 юни
8292
преди 1 часа
Нова SMS измама подлъгва лековерни потребители
11345
преди 1 часа


