ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ИЗВЪНРЕДНО от прокуратурата: Ето какво се случва с разследванията за строежа на магистрала "Хемус"
ТАКА СТОЯТ НЕЩАТА! Радев: След 13 пакета военна подкрепа България достигна предела си за помощ за Украйна
Радев отрече кабинетът да замразява минималната работна заплата до 2028 г.
Повдигнаха обвинение за убийство на изверга, бутнал мъж от Лъвов мост
Иска табела с името си
Aптекарският бос, който е благодетел на футболния отбор "Локомотив Пловдив" Веселин Марешки ще подари на феновете си музей и трибуна. "Бесика", на която ще наблюдават мача Варненецът разкри пред 500 фенове на тима, че е приготвил за строежа 800 000 лв. Трибуната ще бъде изцяло покрита и ще побира 4000 души. Бизнесменът обаче постави едно условие да бъде поставен надпис: "Бесика" - подарък за феновете от Веселин Марешки". "Ако се срамувате от мен, по-добре де се откажем сега", отсече благодетелят на "черно-белите". Той обаче бе категоричен, че се оттегля след края на първенството. "Ще намеря нов спонсор, който да влага в отбора", заяви Марешки под аплодисментите на запалянковците. Освен това той се зарече, че няма да дава пари на друг отбор. "Оставам емоционално свързан с "Локо", призна Марешки и обяви, че си запазва правото от време на време да помага финансово на "черно-белите" от Пловдив.препоръчано


