ГОРЕЩО
TravelLove – светът, разказан отблизо (СНИМКИ)
Борислав Цеков: Не хижа "Петрохан", а хижата на ППДБ. Над нея очевидно е бил разпънат партиен чадър
Александър Йорданов с ШАМАР срещу Терзиев: Финансира паравоенна група от яко въоръжени лица, а половин година не може да се справи с боклука на София
МРЪСЕН СЦЕНАРИЙ! Ето как ППДБ опитаха да направят ПРЕВРАТ в "Детска хирургия" в МБАЛ "Св. Анна“-Варна. Заплатите на "унизително заплатените" напуснали лекари – над 10 бона! (ДОКУМЕНТИ)
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
Къща в София и апартамент в Златни пясъци фигурират в имотната му декларация
Новият служебен премиер на България Марин Райков притежава апартамент от 62 кв. м. на Златни пясъци, купен през 2011 г., показва справка в имотния регистър. Имотът е на третия етаж от комплекс "Иглика 1", на 50 метра от плажа и е с изглед към морето. Апартаментът е собственост на Райков и съпругата му Марияна. Пазарната цена на имота към май 2011 г., когато е купен, е около 150 хил. лв. По това време Марин Райков е посланик във Франция за втори мандат. През 2003 г. Марин Райков е закупил 1220 кв. м парцел на бул. "Цар Борис Трети" в София заедно с негов роднина и е платил 31 хил. лв., пише "24 часа". В декларация пред Сметната палата като зам. външен министър през 2010 г. Райков вписва като имущество на семейството си къща от 120 кв. м в София и банкови влогове от 14 хил. евро. Декларирал е и 9360 лв. доход от наеми. В имотния регистър е отбелязано, че той е наемодател на търговска фирма за апартамент в кв. "Гео Милев", който е до МВнР. В декларацията си е отбелязал, че има автомобил "Хонда", купен през 2004 г. за 25 хил. лв. В декларацията си за конфликт на интереси пред МВнР е посочил участие в сдружението "Българска асоциация за външна политика". Там той е член, а председател е проф. Ангел Димитров, бивш посланик в Македония и от 2012 г. - посланик в Сърбия.препоръчано


