ГОРЕЩО
ЛЮБОПИТНО НАЗНАЧЕНИЕ: Гълъб Донев си взе за съветник много добре познато лице от кръга на Радев
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
Ето го мъжа, бутнат за 40 евро от Лъвов мост (СНИМКИ)
Външният министър Велислава Петрова проговори за ГОЛОТО СИ РАМО на срещата с Хакан Фидан
ЯСНО И ТИХО! Слънцето напича лятно, но следобедните дъждове с гръмотевици и градушки идват ОТНОВО (КАРТИ)
ТОП НОВИНАТА
Mартин Димитров: Доган си тръгна, за да има коалиция между ДПС и ГЕРБ
6328
на 20.01.2013
"В новата десница няма да има продажници като г-н Кабаиванов", коментира още политикът
"Създава се центристка коалиция между ГЕРБ и ДПС". Това каза политикът Мартин Димитров в предаването "Събуди се" по Нова. "Движението за права и свободи не може да влезе в подобна коалиция, ако Ахмед Доган е лидерът на тази партия. Затова стана и цялата рокада вчера и Местан стана нейн председател", допълни Димитров. Той взе отношение и по наболелия случай с атентата срещу бившия вече лидер на турската партия. "Нека правоохранителните органи разследват случилото се с Доган в НДК. Да се види какви причини са допуснали подобен ужасяващ пробив". Бившият съпредседател на "Синята коалиция" сравни БСП с телефонните измамници. "Социалистите лъжат за цената на "Белене" и количеството ток, който би се произвеждал. Ще видим дали хората ще се хванат на въдицата им". В заключение, депутатът разкри, че след изборите всички десни партии ще се обединят в обща, мащабна и силна десница. "Имаме по-голяма цел. Не е просто създаване на коалиция, а създаване на обща партия, на всички десни хора. Крайно време е да има събиране в дясното пространство. След изборите ще има обща партия. Всички хора с политическа тежест ще дойдат в тази партия, без тези, които се продават, като господин Кабаиванов например".препоръчано


