BG EN

Mомчетo, задържано до разбита витрина в Бургас, нямало дрехи да ходи на училище

Крими

Mомчетo, задържано до разбита витрина в Бургас, нямало дрехи да ходи на училище

6300
на 20.12.2014
Mомчетo, задържано до разбита витрина в Бургас, нямало дрехи да ходи на училище
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

13-годишното момче, което преди два дни беше задържано до разбита витрина на магазин в бургаския ж.к. „Меден рудник”, нямало дрехи и обувки, за да ходи на училище. В четвъртък тийнейджърът беше отведен в педагогическа стая по сигнал за счупеното стъкло, пише Флагман.

препоръчано

Момчето вече се е върнало в района край блок 52, където пред собственици на търговски обекти разказало, че друг е извършителят на хулиганската постъпка, а то само е поело вината.

Детето молело за дрехи и обувки, тъй като живеело при баба си и дядо си, а те нямали възможност да му осигурят облекло, разказаха търговци от района. Според тях именно това е причината момчето да остане край счупената витрина до идването на полицаите, тъй като разбитият магазин не работел отдавна, но в него имало стари дрехи.

„Помагаме му сега с надеждата, че като почувства подкрепа, ще започне да ходи на училище вместо да е като безпризорен на улицата”, казаха местни жители.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК