ГОРЕЩО
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
Fibank отново подкрепи Българската федерация по художествена гимнастика
РАЗПАДЪТ ОКОЛО ТЕРЗИЕВ НЕ СПИРА: Напусна и зам.-кметът му по култура и образование
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
НА БЯЛО СЛАДКО: Клетата Теодора е знаме на ППДБ, заедно с Бойко Рашков! Закривайте го това “демократично” правосъдие, моля!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Румен Иванов от Разград е с опасност за живота след тежка катастрофа на пътя Разград – Търговище, съобщиха от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи. Пострадалият е настанен в ОАИЛ на болницата с мозъчен кръвоизлив, счупен първи шиен прешлен и фрактури на три ребра.
препоръчано
Инцидентът станал около 19 часа на 17 юли. Мъжът шофирал в посока Търговище със своя „Опел Корса”. След десен завой предприел маневра „завиване в обратна посока” и бил пометен от движещия се зад него в същата посока „Гранд Чероки”.
свързани новини
Ужасна катастрофа в Сандански! „Голф” помете двама мотористи
10341
на 18.07.2015
Зад волана на джипа бил 45-годишният А.Д., също от Разград.
Взети са кръвни проби за изследване от двамата шофьори. По случая се води досъдебно производство.
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тръмп се обади на Путин, за да обсъдят Иран и Украйна
28039
преди 3 часа
Двата големи провала на служебния министър на правосъдието Андрей Янкулов
91032
преди 4 часа


