ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
За кражба на проводници край гр. Сеново съобщава Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи - Русе.
препоръчано
В Районно управление Ветово е постъпил сигнал от телекомуникационна компания, че за времето от 1 юли до 6 юли в землището на гр. Сеново е била извършена кражба на около 400 метра захранващ кабел, който е бил закопан в земята, а около 400 метра от същия кабел, е прекъснат през около 20-тина метра, пише topnovini.bg.
На посоченото място е извършен оглед от дежурна оперативна група и по случая е образувано досъдебно производство.
свързани новини
Разбиха група за кражба на кабели
5028
на 01.07.2015
Проверяват водите на язовир "Копринка" заради мъртва риба
9147
преди 13 часа
Изплува тръба в морето край Созопол
14127
преди 15 часа
ДИНИ НА АСФАЛТА: Производители от Любимец изхвърлят продукцията си (СНИМКИ)
20285
преди 16 часа


