The Daily Star: Английските фенове са с разбити сърца

СВЕТЪТ ДНЕС

7899
на 12.07.2018

Английските фенове по света и в страната приветстват своите герои след доблестно поражение на полуфиналите на Световното първенство по футбол. Марио Манджукич разби английските сърца, след като отбеляза победен гол в продълженията, отбелязва The Daily Star в материал за полуфинала от Световното първенство по футбол между Англия и Хърватия.

На „Лужники“ в Москва отборът на Хърватия успя да се класира за първи път в историята на финал на Световно първенство, след като в полуфинал срещу Англия победи с 2:1 след продължение.

Киерън Трипиър откри резултата в мача и хвърли в екстаз феновете на Англия по трибуните.  Капитанът Хари Кейн след това пропусна шанс да удвои преднината в първото полувреме.

Иван Перишич лиши „Трите лъва“ от победата във второто полувреме, изпращайки двубоя в продълженията. След това Манджукич оформи крайният резултат, след като английската защита допусна глупава грешка.

Осемте хиляди фена, които гледаха мача на живо на голям екран в Манчестър първоначално скандираха, че купата „идва у дома“, но след това възгласите им бяха заменени от тишина, а след това от пъшкания след като мачът се проточи.

Въпреки разбитите си сърца, хиляди английски фенове използваха социалните мрежи, за да отдадат почит на отбора.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства
САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)