BG EN

Tрети път отложиха делото за отстраняването на кмета на Неделино Стоян Беширов

Темида

Tрети път отложиха делото за отстраняването на кмета на Неделино Стоян Беширов

12068
на 29.01.2015
Tрети път отложиха делото за отстраняването на кмета на Неделино Стоян Беширов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дело срещу кмета на Неделино не може в Темида.  Смолянският окръжен съд за трети път отложи делото за отстраняването на кмета на Неделино Стоян Беширов, предаде репортер на Радио „Фокус” – Смолян.

препоръчано

Адвокатът на Беширов Манол Чакъров представи медицински документ, от който е видно, че обвиняемият е в здравословно състояние, което не му дава възможност да присъства на делото и за срок от 30 дни след изписването му от лечебното заведение, т.е от 14 януари 2014 година.

За да се гарантира правото на лична защита на Стоян Беширов, окръжният съдия Петранка Прахова не даде ход на делото и насрочи нова дата – 19 февруари, 2015 година.

 

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО) Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК