ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Yahoo публикува финансовите резултати от дейността си през третото тримесечие, през който компанията отчита спад на печалбата от 91% на годишна база.
препоръчано
Въпреки това приходите са спаднали едва с 1% до 1,08 милиарда долара, а приходите от продажба на реклама са намалели със 7% в сравнение със същия период година по-рано. Сред придобивките на Yahoo от третото тримесечие са Bignoggins, Qwiki, Xobni, Admovate, Ztelic, Lexity, Rockmelt и IQ Engines. Компанията отчита и 800 милиона активни потребители месечно, което е с 20% повече, отколкото откакто Мариса Майер оглави компанията.
Цената на тока за бизнеса утре се понижава с над 22%
3528
преди 4 часа
Близо 1/4 от българите са теглили бърз кредит поне веднъж в живота си
6852
на 10.03.2026


