АБСУРДНО! "Лъвовете" се сринаха! Тотален гаф

37426
на 07.10.2016
АБСУРДНО! Лъвовете се сринаха! Тотален гаф

Абсурдна грешка. Нашите се сринаха само в рамките на 15 минути, а уникален гаф в защита доведе до сериозна преднина за Франция в мача с "лъвовете".

Пиргов в 38-та минута "подари" топката на Гризман, а Антоан с премерен шут реализира за 3:1 за "петлите". Така след попадение за родните национали още в 6-тата минута, между 23-а и 38-а минути Франция ни реализира 3 гола. Домакините се оттеглят на полувремето с 2 попадения аванс.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
САМО В ПИК TV! Собственикът на Сова Харис Васил Тончев с ТОП АНАЛИЗ на данните от проучването - може ли ППДБ да се сринат до четвъртото място: Борисов и Костадинов теглят партиите си нагоре, при Петков и Иванов е обратното САМО В ПИК TV! Собственикът на "Сова Харис" Васил Тончев с ТОП АНАЛИЗ на данните от проучването - може ли ППДБ да се сринат до четвъртото място: Борисов и Костадинов теглят партиите си нагоре, при Петков и Иванов е обратното