BG EN

Авиокомпании съкращават персонал заради коронавируса

СВЕТЪТ ДНЕС

Авиокомпании съкращават персонал заради коронавируса

11221
на 17.03.2020
Авиокомпании съкращават персонал заради коронавируса
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Авиокомпании са принудени да отменят полети и да съкратят персонал на фона на ограниченията за придвижване заради пандемията от COVID-19.

препоръчано

„Върджин Атлантик” ще анулира 4/5 от полетите си и вече помоли персонала да си вземе осем седмици неплатен отпуск. Британските „Райънеър“ и „Изиджет“ приземяват голяма част от самолетите си, а „Бритиш еъруейз“ ще работи с една четвърт от капацитета си.

На този фон компанията за интернет гигантът „Амазон“ ще наеме 100 хил. служители в САЩ, за да се справи с рязкото увеличение на поръчките онлайн. „Амазон“ също така обяви, че ще инвестира над 350 млн. долара, за да увеличи заплащането на тези служители.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК