BG EN

Авиокомпаниите в ЕС ще си обменят данни за пътниците с цел борба с тероризма

ЧАС ПИК

Авиокомпаниите в ЕС ще си обменят данни за пътниците с цел борба с тероризма

3828
на 14.04.2016
Авиокомпаниите в ЕС ще си обменят данни за пътниците с цел борба с тероризма
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Европейският парламент гласува да се разреши на авиокомпаниите да споделят информация за пътниците си с европейските държави, в опит за засичане на джихадисти, което е кулминацията на петгодишен дебат активизиран след атентатите в Париж и Брюксел, предаде AFP.

препоръчано

Системата за списъците на имената на пътниците, първоначално предложена от Европейската комисия през 2011 г., беше приета с голямо мнозинство – 416 гласуваха „за“, 179 „против“ и деветима се въздържаха.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК