BG EN

Аврил Лавин: Живея втори живот

ЧАС ПИК

Аврил Лавин: Живея втори живот

21717
на 30.06.2015
Аврил Лавин: Живея втори живот
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Аврил Лавин най-сетне публично проговори за тежката болест, с която се бори.

препоръчано

Певицата искрено разкри през колко перипетии е преминала през последната година, в която са спасявали живота й.

"Живея втори живот", искрена е Аврил, която от декември 2012 г. е диагностицирана с лаймска болест.

"Вече преминах през половината лечение и съм сравнително по-добре", разказва още Лавин.

Изпълнителката, която тотално се отказа от светлините на прожекторите, разкри, че миналата пролет е била прикована на легло за близо 5 месеца.

Лавин обаче е категорична, че лекарите са напълно убедени, че тя ще се възстанови и съвсем скоро здравословното й състояние ще е перфектно.

свързани новини

Въпреки това не крие колко тежък период е преминала и как не е вярвала, че ще оживее, пише bliasak.bg.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО) Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК