BG EN

Австралия дава 450 млн. долара за борба с тероризма

СВЕТЪТ ДНЕС

Австралия дава 450 млн. долара за борба с тероризма

3338
на 12.05.2015
Австралия дава 450 млн. долара за борба с тероризма
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Австралия ще отпусне още 450 милиона австралийски долара за борбата с тероризма на територията на страната и за засилване на разузнавателните средства, предаде AFP, цитирани от "Фокус".

препоръчано

Разходите са заложени в бюджета, който бе представен от австралийския премиер Тони Абът.

През септември 2014 година Канбера повиши нивото на терористична заплаха, а през последните месеци полицията осуети няколко опита за извършването на атентати.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая Петрохан (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК