ГОРЕЩО
Пуснаха Стоян Колев под домашен арест
ЕКШЪН В НС между управляващите и опозицията заради Закона за съдебната власт
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
The Pundit: Вашингтон лансира Николай Младенов като кандидат за генерален секретар на ООН
Какво (не) знаем за трагедията в Угърчин. Проституция и пари ли са предизвикали касапницата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Австралия и Нова Зеландия пращат огнеборци, които да помогнат на американските пожарникари, борещи се с пожари из западната част на САЩ.
препоръчано
"Контингетът от Австралия и Нова Зеландия" ще пристигне в Айдахо в неделя, съобщи Национата служба за борба с пожарите. Става въпрос за около 70 души. Щатът Айдахо е най-тежко засегнат, като днес 17 пожара бяха активни.
В сериозно положение са Вашингтон, Орегон и Калифорния. Общо 10 щата са засегнати от огньовете, които горят на територия от около 526 000 хектара.
свързани новини
Обявиха за персона нон грата генералния консул на Румъния в Санкт Петербург
1728
преди 16 минути
Повече от 100 милиона европейци се изправят пред температури, превишаващи 35 градуса
3676
преди 51 минути
Голям астероид ще премине близо до Земята в събота
4902
преди 2 часа


