BG EN

Австралия още търси изчезналия малайзийски самолет

Европа

Австралия още търси изчезналия малайзийски самолет

4866
на 07.03.2016
Австралия още търси изчезналия малайзийски самолет
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Австралийските власти смятат, че изчезналият преди 2 години над Индийския океан малайзийски „Боинг“ може да бъде намерен в следващите четири месеца, пише британският вестник The Guardian.
През нощта на 8 март 2014 г. пътнически самолет „Боинг 777-200“ на малайзийските авиолинии, извършващ полет MH370 от Куала Лумпур до Пекин с 227 пътници и 12 членове на екипажа на борда, изчезна от екраните на радарите. Предполага се, че самолетът се е разбил в южната част на Индийския океан.
Ръководителят на австралийското бюро за транспортна безопасност Мартин Долан изрази увереност, че изчезналият самолет ще бъде намерен по време на претърсването на останалите 30 хиляди квадратни километра от морското дъно. 

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК