BG EN

Австрия и България начело на най-опасните страни за зимен отдих на руснаците

Политика

Австрия и България начело на най-опасните страни за зимен отдих на руснаците

4603
на 21.12.2013
Австрия и България начело на най-опасните страни за зимен отдих на руснаците
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

През миналогодишния сезон Австрия и България оглавиха рейтинга на най-опасните страни за зимен отдих на руснаците. През миналата година най-често травми, простуди и стомашно-чревни заболявания разваляха отдиха в чужбина на руските туристи, съобщава Firstnews.

препоръчано

Според експертите най-често руските туристи са търсили медицинска помощ заради възпалителни заболявания. На второ място са битовите травми, след което следват острите стомашно-чревни заболявания, счупванията и разтежнията.

След това експертите анализираха в кои страни най-често туристите са търсили помощ с оплаквания от горепосочените заболявания и травми. Първо място в този рейтинг зае Австрия, а на втора позиция е България. След това следват Тайланд, Индия, Германия и Израел.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК