Австрия удари Северна Македония в исторически мач

9871
на 13.06.2021

Австрия удари Северна Македония с 3:1 в първи мач от Група С на UEFA EURO 2020. Символичните домакини откриха резултата след попадение на Щефан Лайнер (18), но десет минути по-късно Горан Пандев възстанови равенството.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Възпитаниците на Франко Фода достигнаха до второ попадение, след като Михаел Грегорич (78) се възползва от центриране на Давид Алаба и се разписа в мрежата на Столе Димитриевски, а в последната минута на редовното време Марко Арнаутович оформи крайния резултат.

Това бе първа историческа победа за Австрия на Европейско първенство, след като от двете си участия до момента на този форум бяха записали две равенства и четири загуби, информира "Гонг".