ГОРЕЩО
КРУПНА ИЗМАМА: Бившата касиерка на ГЕРБ Гинка Борисова инвестирала парите от наивници в криптовалути и имоти. Сред жертвите й е полицай
Сринаха Гюров: Съвременен АндрейШко! Срамът от родния град е най-тъжната форма на провинциализъм
ЩЕ ХВАНАТ ЛИ УБИЕЦА? Топ криминалист за зверството срещу Владо Загатото: Винаги остават следи, дори и след пожар
САМО В ПИК! Вижте лъскавия живот на половинката на Владо Загатото - гимнастичката Симона Пейчева обиколила куп държави през последните 2 години (СНИМКИ)
МЪЛНИЯ В ПИК! На Йотова й се изправиха косите от ПИСМОТО, което получи. Бившата жена на Емил Дечев моли президента за помощ: Детето ми е в неизвестност, чух я само за 45 секунди... (ДОКУМЕНТ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Автобус изгоря при пожар в първомайското село Градина. Сигналът е получен на тел. 112 около 4,30 часа вчера и към местопроизшествието веднага са насочени екипи на пожарната и полицията.
препоръчано
След приключване на гасителните действия е извършен оглед. От първоначалните данни се предполага, че запалването в паркирания автобус е възникнало в резултат на късо съединение.
Няма пострадали при инцидента. По случая вече е образувано досъдебно производство в районното в Първомай.
Изгоря автобус на градския транспорт в Пловдив
13141
на 10.04.2023


