ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
Димитър Стоянов разкри кога американските самолети кацат у нас
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жена на 69 години е пострадала при рязко спиране на автобус в Пловдив, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
Съобщение за произшествието на кръстовището между бул. „Найчо Цанов“ и ул. „Сан Стефано“ в Пловдив е получено около 08,40 часа вчера чрез тел. 112. На място служители от сектор „Пътна полиция“ установили, че в автобус от градския транспорт 69-годишна жена е загубила равновесие и е паднала на пода, след като водачът внезапно задействал спирачната система.
препоръчано
свързани новини
Кола блъсна елен, пътничка пострада
9517
на 14.09.2018
Пострадалата е настанена за лечение в болница със счупен таз. 56-годишният шофьор е тестван с дрегер, резултатът е отрицателен.
По случая е образувано досъдебно производство, уточнява "Фокус".
Пътничка пострада при остър завой на автобус
7782
на 23.07.2016
Пътничка в автобус пострада в Пловдив
5955
на 29.01.2016


