ГОРЕЩО
Главният прокурор Ваня Стефанова подписа искане до министъра на правосъдието на Република Сърбия за екстрадиция на Мавродиев
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: ДПС внесе в НС решение за освобождаването на управителя и подуправителя на НЗОК (ДОКУМЕНТ)
Президент, министър, депутати и приятели изпратиха Любен Дилов-син (СНИМКИ)
Евтим Милошев със СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ: НДК е на загуба от 50 млн. евро, но директорката му взима заплата от 14 000 евро
Радев разговаря с Вучич за екстрадицията на арестувания Стоян Мавродиев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над 20 загинали след като автобус падна в река в Непал, съобщи говорител на въоръжената полиция на хималайската държава. В превозното средство е имало 43 индийци, от 21 са загинали, а 22 са ранени.
препоръчано
Автобусът е пътувал към столицата Катманду от туристическия град Покхара, когато е станал инцидентът, предаде Ройтерс, цитирани от Нова нюз.
Спасителите са извадили 22 души от реката Марсиангди в окръг Танахун, 12 от тях са с тежки наранявания, което наложило транспортирането им със самолет до столицата.
свързани новини
Автобус с 20 души падна в река Мойка в Санкт Петербург, има загинал (ВИДЕО)
27081
на 10.05.2024
Пътнически автобус падна в река в сливенско село (СНИМКА)
15180
на 16.01.2023
Пътищата в планинския регион са предизвикателство за шофьорите, тъй като често са тесни и коварни, което затруднява маневрирането на големи превозни средства в завои.
ЗНАКОВА ВИЗИТА: Си Цзинпин ще посети Северна Корея
7085
преди 6 часа
Земетресения с магнитуд 5 и 5,8 бяха регистрирани в Казахстан
11686
на 04.06.2026
Северна Корея откри нов завод за обогатяване на уран
6937
на 04.06.2026
90-годишният Далай Лама ще лекува коляното си в Индия
5973
на 04.06.2026


