ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
БЕЗ ПАНИКА: Спират 6-и блок на АЕЦ "Козлодуй" за отстраняване на дефект
ПОЛИТИЧЕСКА ВЪРТЕЛЕЖКА: Радев започва консултации, първи в понеделник идват ГЕРБ и ППДБ
Наркобосът Росен Стъкларя сред арестуваните при акцията срещу шефа на 5-о РУ в София
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ЕК каза има ли опасност за влизането на България в еврозоната след оставката на правителството
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Автобус "Ивеко", управляван от правоспособен шофьор С. В. (54 г.) от Свищов, се преобърнал в крайпътна канавка по пътя от Свищов към село Ореш. Водачът правил десен завой, когато загубил контрол над превозното средство.
В автобуса пътували 7 души, един от тях е пострадал и е откаран в Спешна помощ в Свищов с фрактура на ключица. След преглед е освободен за домашно лечение, без опасност за живота. Останалите пътници също са прегледани, травми не са установени.
Водачът е изпробван за алкохол с техническо средство, пробата е отрицателна.
препоръчано
Причината за инцидента е загуба на контрол от водача над управлявания автобус.


