ГОРЕЩО
TravelLove – пътуванията започват тук (СНИМКИ)
ПРОЛЕТ! Май започва с дъждец и слънце, а в планините и със сняг (КАРТА)
БИВШ БАНКЕР ГИ РАЗОБЛИЧИ: Алчни търговци стоят зад инфлацията
ГОРКИТЕ УНГАРЦИ! Георги Марков: В Будапеща яко се нахендриха с премиера Петер Брюксел, вижте му министрите...
Любен Дилов-син е бил в кома, но сам излязъл от нея преди ден. Негов колега с последни новини за състоянието му: Стабилен е, най-добрите доктори се грижат за него
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
82-годишен мъж от благоевградското село Градешница е бил блъснат от автобус тази сутрин. По-късно той е починал в болница.
препоръчано
Сигналът за инцидента е подаден около 7.20 часа, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Благоевград. Възрастният мъж е пресичал пътното платно, когато е блъснат от автобус. Екип на Спешна помощ е транспортирал пострадалия в болница с тежка черепно-мозъчна травма и в кома.
Въпреки усилията на лекарите обаче малко по-късно пенсионерът е издъхнал. По случая е образувано досъдебно производство. Работата по разследването продължава.
Регистрираха слабо земетресение в Благоевград
10548
на 12.01.2018
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ! Младежи паднаха с кола в пропаст край Благоевград
17917
на 11.01.2018
Над 1 200 кукери участваха във фестивала на маскарадните игри в Благоевград
12645
на 07.01.2018


