BG EN

Автобуси след 24:00 часа в "Нощта на музеите"

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Автобуси след 24:00 часа в "Нощта на музеите"

6644
на 13.05.2014
Автобуси след 24:00 часа в Нощта на музеите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Общественият транспорт в София ще работи с удължено работно време в "Нощта на музеите" на 17 срещу 18 май, съобщават от Столичната община.

препоръчано

"Европейската нощ на музеите" е част от проявите в подкрепа на кандидатурата на София и Югозападния регион за Европейска столица на културата през 2019 година. Във връзка с това ще бъде удължено и работното време на градския транспорт. Входът за всички, включили се в инициативата музеи и галерии е безплатен, а за пътуване в градския транспорт ще е необходим валиден превозен документ.

В "Нощта на музеите" ще може да се ползва и карта за всички линии за един ден на цена от 4 лева, пише БТА. С удължено работно време до 1.00 ч. на 18 май ще са трамваите по линии с номера 10, 12, 18 и 20, тролейбусите по линии с номера 2, 5 и 9, автобусите по линии с номера 9, 11, 94, 280 и 310. Метрото също ще се движи до 01.00 часа.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК