ГОРЕЩО
САМОДОВОЛСТВОТО ДА УПРАВЛЯВАШ: Кабинетът "Гюров" и арогантността на властта
ВЕТРОВИТО! Над Западна България пече слънце, на изток превалява дъжд (КАРТИ)
НЕВЕРОЯТНА ИСТОРИЯ: Депутатът Иван Янев и кучето-звезда Роувър - ето кой пръв заспа в пленарната зала на 52-ия парламент
СОЛОВА СХЕМА: Пече се нов разломен казус - ПП лансира кандидат за президент без благословията на ДБ
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Зловещо верижно меле на Северната тангента, има затиснати хора (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Причината за пътния инцидент с автобус на магистрала „Хемус” е несъобразената скорост от шофьора на автобуса, съобщиха за Нова телевизия от Агенция „Пътна инфраструктура”.
препоръчано
От пътното ведомство са категорични, че информацията, че пътят е бил заледен и непочистен, е невярна. „Видно от кадрите, излъчени и в репортажа на Нова в обедна емисия, е, че магистралата е почистена до асфалт”, се казва в съобщението на АПИ.
В протокола на пътните полицаи ясно е посочено, че инцидентът е поради несъобразена скорост от страна на водача на автобуса с пътната обстановка – мокър асфалт и снеговалеж. В следствие на това той е загубил контрол и автобусът е напуснал пътното платно.
САМОДОВОЛСТВОТО ДА УПРАВЛЯВАШ: Кабинетът "Гюров" и арогантността на властта
63869
преди 2 часа
КЛЮЧОВА ПОЛИТИЧЕСКА СЕДМИЦА: Кога Йотова ще връчи първия мандат
12479
преди 2 часа
ХУБАВ ПРАЗНИК: Честваме една наистина велика светица
29703
преди 3 часа


