ГОРЕЩО
ОБРАТ В РАЗСЛЕДВАНЕТО за смъртта на Малък Тошко - още нищят дали е...
Голямата измислица на "Маркет линкс"
Развитие по случая „Петрохан – Околчица“: ПОД ЗОРКОТО ОКО НА ПОЛИЦИЯТА наследниците на загиналите влизат във владение на имота
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
Представителите на ДПС на форума СРАС проведоха редица важни разговори (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Замърсявания на реките Елховска и Чепинска в района на Рудозем са установени при проверки днес от експерти на РИОСВ-Смолян, съобщиха от еко инспекцията.
препоръчано
Във водите на р. Елховска е установена пяна в протежение на около 5 км, за което ще бъде съставен акт на автомивка в Рудозем. В коритото на р. Чепинска са изтекли непречистени руднични води от мината "Върба - Батанци" на ГОРУБСО- Мадан.
свързани новини
Понижило се е нивото на река Дунав през изминалото денонощие
4764
на 24.01.2016
Еко инспектори са установили, че пяната по р. Елховска е вследствие на измиване на автомивка в Рудозем на бидон, в който са се съхранявали вещества от козметичната промишленост. Взети са водни проби от реката. Причините за допуснатото замърсяване на р. Чепинска все още се изясняват.
ОБРАТ В РАЗСЛЕДВАНЕТО за смъртта на Малък Тошко - още нищят дали е...
58567
преди 1 часа
Голямата измислица на "Маркет линкс"
47786
преди 2 часа


