ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
76-годишна старозагорка е в болницата със счупено рамо и рани по краката. Пострадалата е била открита паднала в близост до пешеходна пътека на кръстовището на бул.”Княз Ал.Батенберг” и ул.”Генерал Столетов” в Стара Загора, съобщиха от полицията, предаде starazagorautre.bg.
Пред органите на реда жената разказала, че е била блъсната от кола, докато пресичала улицата.
Извършен е оглед на местопроизшествието. Работата по установяване извършителя на деянието продължава.
препоръчано
Автомобил удари пешеходка във Варна
5983
на 18.02.2015


