ГОРЕЩО
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
Доц. Татяна Буруджиева: Илияна Йотова ОТДАВНА е в предизборна кампания, ДПС ще я подкрепят
НОВИ ПОДРОБНОСТИ ЗА УБИЙСТВОТО НА ВЛАДО ЗАГАТОТО: Огънят лумнал от спалнята на бизнесмена, оградата на дома му е с шипове - вероятно самият той е пуснал вътре екзекутора
Само в Алгарве е по-евтино от Слънчев бряг за семейна почивка в Европа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-добрият футболист в България за 2014 година - Владислав Стоянов от Лудогорец, е постигнал договорка за своя трансфер в италианския Рома. Новината съобщи лицензираният агент на ФИФА Рикардо Бадия.
препоръчано
"Сделката за Владислав Стоянов е почти затворена. Директорът Валтер Сабатини се опита да вземе Бегович от Стоук Сити, но цената му бе много висока. Заради това той се насочи към Стоянов. Роденият през 1987 г. българин ще се конкурира с Морган де Санктис за титулярното място", заяви Бадия пред местна медия.
Вчера самият вратар отрече да е постигнал окончателна договорка с някой клуб. "Щом съм тук пред вас, значи съм футболист на Лудогорец", обяви Стоянов на пресконференция в Смолян.
свързани новини
В Италия: Рома дава 5 млн. евро за Владо Стоянов
7543
на 18.06.2015
Фиорентина иска Владо Стоянов
8061
на 20.05.2015
Съдията от финала на Мондиал 2026 прекрати кариерата си
15324
на 27.07.2026
Разкриха кои са свръхзвуковите играчи на Мондиал 2026
15570
на 26.07.2026
НОВО 20: Андреа Пирло се разминава с Италия
11133
на 26.07.2026
Манчини тотално разочарован заради Италия
12114
на 26.07.2026


